chorea warsztaty1fot.archiwum
Strona główna / Aktualności / Warsztaty Teatru CHOREA w Mińsku

Warsztaty Teatru CHOREA w Mińsku

miejsce i czas
18-22.09.2011
Warsztat

W dniach 18-22 września 2011 Teatr CHOREA poprowadzi w Mińsku warsztaty teatralne "Głos, ciało i ruch w przestrzeni", w ramach projektu "Międzynarodowa strefa teatru: Polska - Białoruś", organizowanego pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i programu „Wspólne działania polsko-białoruskie 2011”.

 

Warsztat Teatru CHOREA  skierowany jest do twórców teatralnych, tancerzy, muzyków i entuzjastów teatru - to propozycja doświadczenia na własnym ciele bazowego zjawiska chorei/trójjedni - połączenia ruchu, dźwięku i słowa oraz poszukiwania swoich oryginalnych możliwości używania wszystkich tych środków wyrazu jednocześnie.

 

Celem tego działania jest nawiązanie współpracy z niezależnym teatrem białoruskim, umożliwienie wymiany doświadczeń i stworzenie możliwości współpracy dla grup artystycznych, w dużej mierze izolowanych do tej pory od nowych prądów sztuki performatywnej zachodniej Europy.

 

Warsztat zakończy się pokazem pracy, zachęcającym młodych, poszukujących artystów z Białorusi do kontynuowania twórczych poszukiwań. Głównym partnerem projektu jest białoruska agencja koncertowa Bopromo.

 

Projekt współfinansowany przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu: “Wspólne działania polsko-białoruskie 2011”.

 

Archiwum

poprzednie aktualności

12 08 9 rzedem

Spektakl "Grotowski - próba odwrotu" w Rzeszowie

miejsce i czas
15.09.2011
Festiwal Źródła Pamięci, Rzeszów | Spektakl

Zapraszamy na pokaz spektaklu "Grotowski - próba odwrotu" Teatru CHOREA, w reżyserii Tomasza Rodowicza, podczas Festiwalu “Źródła pamięci. GROTOWSKI - KANTOR - SZAJNA”, w Rzeszowie, w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Chorea 151fot.Dawid Koniecki

Premiera Koncertu Pieśni Antycznych - "Antyk A! Kapella"

miejsce i czas
30.07.2011
Arkania, Nieborów | Koncert

Zapraszamy na premierę Koncertu Pieśni Antycznych - "Antyk A! Kapella" Teatru CHOREA, pod kierownictwem muzycznym Tomasza Krzyżanowskiego, w Arkadii w Nieborowie, w ramach 12 Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski".

IMG 0012 copy

Koncert zespołu The Blue Rabbit

miejsce i czas
23.07.2011
Willa Grohmana, Łódź | Koncert

Zapraszamy na premierę koncertu zespołu “The Blue Rabbit”, w Willi Grohmana w Łodzi, w ramach LETNISKA KSIĘŻY MŁYN.