COVER I c Skye Schmidt
Strona główna / Aktualności / Warsztat "Inspire by Fighting Monkey"

Warsztat "Inspire by Fighting Monkey"

miejsce i czas
10.05.2019
Teatr CHOREA | Warsztat

Gorąco zapraszamy wszystkich tancerzy, "ruchowców" i osoby pasjonujące się ruchem i tańcem na wyjątkowy warsztat “Inspire by Fighting Monkey” prowadzone przez wspaniałą trenerkę i tancerkę Natalię Pieczuro.

 

data: 10 maja 2019 (piątek)
godzina: 10:00-14:00
miejsce: scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
koszt: 140 zł
rezerwacja miejsc / informacje: chorea.warsztaty@gmail.com


UWAGA! ZMIANA TERMINU WYDARZENIA
Bardzo przepraszamy, z przyczyn od nas niezależnych, zmuszeni jesteśmy przenieść termin warsztatów "Fighting Monkey" z czwartku - 9 maja, godz. 10:00-14:00, na piątek - 10 maja, godz. 10:00-14:00.

 

 

Warsztat otwarty "Inspire by Fighting Monkey" prowadzony przez Natalię Pieczuro służy za podstawową platformę w praktyce Fighting Monkey: jest wprowadzeniem do jakości i idei będących owocem 15 lat poszukiwań i rozwoju Fighing Monkey.

 

Warsztat skierowany jest do tancerzy, ludzi cyrku, sportu, aktorów i wszystkich “ruchowców” – do każdego, kto zainteresowany jest rozwojem. Nie ma żadnych ograniczeń ani wymagań dotyczących wcześniejszego doświadczenia.

 

Warsztat jest oparty wyłącznie na praktyce Fighting Monkey. Poświęcony będzie wzmacnianiu i rozwijaniu umiejętności pracy z partnerem – innymi słowy “umiejętności komunikacji”. Praca z partnerem zapewni nam wyjątkowy rytm i “żywotność” oraz tak cenną w treningu nieregularność; wpłynie na nasze zachowanie, różnorodność jakości, tempa i rytmu naszego ruchu. 

 

Poprzez pracę z partnerem, czyli tzw. “sytuacje ruchowe”, koordynacje oraz pracę z narzędziami, skupimy się na wzmacnianiu koncentracji i świadomości całego “systemu”. Zniszczymy schematy, nauczymy się nowych i spróbujemy rozwinąć własne skrzydła. Zadamy pytania: Jak szybko się adaptujesz? Czy umiesz być otwartym na nowe, pozostając stabilnym i z solidnie zakorzenionym w podłożu?

Natalia Pieczuro - urodzona na Dzikim Wschodzie; tancerka, performerka, trenerka. Wierzy w logikę wszechświata. Studiowała antropologię kultury (IKP; UW) oraz taniec w SEAD, gdzie otrzymała podwójny dyplom z choreografii i performansu. Od 13 lat podąża ścieżką Fighting Monkey, co stało się rdzeniem – osią, zarówno jej nauczania, jak i życia. Jako pedagog motywowana jest nieokiełznaną potrzebą ruchu – jako konsekwencją bycia żywym – oraz nieskończoną wolą dzielenia się. Jej nauczanie jest całkowicie oparte na praktyce Fighting Monkey. Zajęcia skierowane są do tancerzy, aktorów, ludzi cyrku i sportu, oraz wszystkich “moverów/ruchowców”.

Natalię obecnie zajmuje: Fighting Monkey Practice, studia TCM, bezruch, rozbudzanie archetypów wraz z CHVE (współpraca z “This Kind Of Bird Flies Backwards”) i na koniec ale nie ostatecznie – poszukiwania przemyślanego braku formy pod opieką Lisbeth Gruwez w „The Sea Within”.
 

 

WAŻNE INFORMACJE

 

Zapisy na warsztaty do 26 kwietnia 2019, prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:
- mailowo: chorea.warsztaty@gmail.com
- telefonicznie: +48 506 103 207

 

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, wiek).

 

Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi 140 zł / 35 Euro. Jest to pełna opłata za warsztat i nie może być pomniejszona w zależności od mniejszej ilości godzin warsztatowych, w których uczestnik weźmie udział.

 

Opłaty za udział w warsztatach przyjmuje Teatr CHOREA, na konto Alior Bank: 95 2490 0005 0000 4530 5405 9285 (Swift code: ALBPPLDW).

 

W tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko uczestnika oraz formułkę „Warsztaty Fighting Monkey”.

 

Pełna wpłata za udział w warsztacie musi być odnotowana na koncie bankowym Teatru CHOREA w ciągu 5 dni po wysłaniu przez Teatr CHOREA maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisu uczestnika na warsztat.


Jeśli wpłata nie zostanie odnotowana w powyższym terminie, rezerwacja zostaje anulowana.
Teatr CHOREA poinformuje uczestnika mailowo o odnotowanej wpłacie i tym samym potwierdzi ostatecznie uczestnictwo w warsztacie.


Opłata za uczestnictwo w warsztacie musi zostać odnotowana na koncie bankowym Teatru CHOREA najpóźniej do 26 kwietnia 2019, do godziny 18:00.

 

Za rezygnację z warsztatu zgłoszoną do 10 kwietnia 2019 włącznie, Teatr CHOREA zwróci wpłatę na konto nadawcy.


Rezygnacja zgłoszona po 10 kwietnia 2019 oznacza brak możliwości odzyskania wpłaty.

 

Organizator może wystawić fakturę VAT.

 

26 kwietnia 2019 Teatr CHOREA wyśle maile do wszystkich uczestników z informacją czy została utworzona grupa warsztatowa. 


W przypadku gdy nie zbierze się optymalna ilość uczestników, warsztat zostaje odwołany i wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta nadawców.

 

Organizator ma prawo do odwołania warsztatów z przyczyn od niego niezależnych w późniejszym terminie.


Organizator zwraca wtedy wszystkie wpłaty na konta uczestników.

 

Każdy uczestnik bierze udział w warsztatach na własną odpowiedzialność. 

 

Uczestnik warsztatów powinien mieć aktualne ubezpieczenie NNW.

 

W razie wypadku Teatr CHOREA nie ponosi odpowiedzialności.

 

Warsztat będzie prowadzony w języku polskim i angielskim.

 

Dokonanie opłaty warsztatowej jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.

 

 

Archiwum

poprzednie aktualności

HAWA5899

Koncert "Bracia Polarnej Zorzy" w Opolu

miejsce i czas
08.05.2019
Opolski Teatr Lalki i Aktora | Koncert

Zapraszamy na spektakl muzyczny "Bracia Polarnej Zorzy Teatru CHOREA i Teatru Figur Kraków na XXIX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalek, organizowanym przez Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki.

tworcze maj19 miesiac

Majowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki

miejsce i czas
06-29.05.2019
Fabryka Sztuki w Łodzi | Warsztat

W maju zapraszamy do Fabryki Sztuki w Łodzi na cykl świetnych Twórczych Warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych i całych rodzin, prowadzonych przez wspaniałych instruktorów!

DSC 4595

"Tragedia Jana" zwycięzcą Festiwalu KLAMRA

miejsce i czas
13.04.2019
Alternatywne Spotkania Teatralne w Toruniu | Spektakl

Z dumą informujemy, że spektakl "Tragedia Jana", w reżyserii Waldemara Raźniaka, który Teatr CHOREA stworzył we współpracy z Warszawskim Towarzystwem Scenicznym został zwycięzcą 27 edycji festiwalu Alternatywne Spotkania Teatralne KLAMRA w Toruniu!