IMG 4074 kopia
Strona główna / Aktualności / Cykliczne "Zajęcia z Tańca Współczesnego" dla młodzieży i dorosłych

Cykliczne "Zajęcia z Tańca Współczesnego" dla młodzieży i dorosłych

miejsce i czas
25.03.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy do dołączenia do cyklicznych warsztatów tanecznych "Zajęcia z Tańca Współczesnego", przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych, prowadzonych przez Michała Rudkowskiego.

 

data: zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, od 25 marca 2024

godzina: 18:00-19:30

miejsce: sala warsztatowa w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: 15+

prowadzenie: Michał Rudkowski

koszt: 45 zł (opłata za 1 zajęcia), 160 zł (opłata za karnet - 4 zajęcia)

zapisy i informacje: 

- telefonicznie: +48 600 672 030

- mailowo: michal.rudkowski1209@gmail.com

- instagram: m_rudkowski

 

Wydarzenie wpisane w program "Wiosny Teatrów w Łodzi 2024". 

Więcej informacji o "Wiośnie Teatrów 2024 w Łodzi":

 

 

Zapraszamy na cykliczne warsztaty ruchowo-taneczne, opierające się na technikach tańca współczesnego i breakdance’u, podczas których uczestnicy będą mogli usprawnić swoją gibkość, siłę, szybkość, precyzję ruchu oraz świadomość ciała. Podczas warsztatów skupimy się też na rozwijaniu  wrażliwości w odbieraniu oraz interpretowaniu muzyki, dzięki improwizacjom ruchowo-tanecznym. Uczestnicy usprawnią również swoje umiejętności w technikach floorwork’u. Skoncentrujemy się także na współpracy z partnerem, poprzez naukę umiejętnego oraz bezpiecznego oddawania i przejmowania ciężaru.

 

Michał Rudkowski - tancerz, choreograf, instruktor tańca, improwizator, instruktor Jogi, producent muzyczny, DJ. Student kierunku Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Instruktor Improwizacji Tanecznej i Jogi w Klubie Seniora. Tancerz i współtwórca show tanecznego "Matrix - Inspiracje", w choreografii Ilony Gumowskiej, stworzonego we współpracy z Teatrem V6. Współtwórca choreografii w spektaklu „Eden. Baśń w kilku obrazach”, w wykonaniu Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej CHOREA. Aktor i tancerz w spektaklu „Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników”, w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej CHOREA. Tancerz i aktor w wydarzeniu "Orient Show" dla Movytza Events, w reżyserii Wojciecha Chowańca, realizowanego w ramach eventu Grupy MSG. Tancerz i aktor w performansie „Sekundowa wspólnota”, w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej CHOREA. Tancerz i współtwórca duetu tanecznego „Piękny widok” stworzonego w ramach Wieczoru Tańca, na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 10 roku życia tańczy breakdance. W latach 2016-2021 współpracował z Teatrem Starym im. Antoniego Sikorskiego w Skierniewicach, w którym współtworzył spektakl taneczny „Przemiany-Impresja”. Od 2020 roku współpracuje z Teatrem CHOREA, jako aktor, tancerz, choreograf oraz członek Młodzieżowej i Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej CHOREA.

  

 

Archiwum

poprzednie aktualności

www 1200675 16

Warsztaty Teatru CHOREA "Ciało / Ruch / Głos"

miejsce i czas
23.03.2024
Teatr CHOREA | Warsztat

Zapraszamy na intensywne Warsztaty Teatru CHOREA - „CIAŁO / RUCH / GŁOS” - podczas "Rozruchu z Teatrem CHOREA", w ramach Wiosny Teatrów 2024 w Łodzi.

ksiezniczki agnieszka cytacka 52 ScaleWidthWzI4MDBd

Spektakl "Księżniczki" w Toruniu

miejsce i czas
22.03.2024
Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra | Spektakl

Za­pra­sza­my na po­kaz spek­ta­klu "Księżniczki", w re­ży­se­rii Julii Jakubowskiej, w ramach Festiwalu Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra, na scenie Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki "OD NOWA" w Toruniu.

www 1200675 17

Spektakl "Eden. Baśń sceniczna w kilku obrazach" w Łodzi

miejsce i czas
22.03.2024
Teatr CHOREA | Spektakl

Zapraszamy na pokaz spektaklu „Eden. Baśń sceniczna w kilku obrazach”, w wykonaniu Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej CHOREA - podczas "Wieczoru z Teatrem CHOREA", w ramach Wiosny Teatrów 2024 w Łodzi.